fbpx

Grafiskais dizains

Grafiskais dizains un vizuālā identitāte

Rūpīgi izstrādāts grafiskais dizains palīdz izcelties un kļūt pamanāmam jūsu uzņēmumam. Neatkarīgi no uzņēmuma darbības sfēras, mēs piedāvājam individuālu pieeju katram klientam.

Kas ietilpst vizuālā identitātē un kāpēc tas ir nepieciešams?​

Vizuālā identitāte – ir jūsu uzņēmuma grafiskais tēls (logotips, noteikta krāsu kombinācija, vizītkāršu un bukletu dizains, kā arī mājas lapas dizains un tā elementu izvietojums). Vairāk par korporatīvo stilu varat lasīt mūsu rakstā.

Logotips

Logotips – ir uzņēmuma atpazīstamības zīme un pirmais iespaids, kas klientam stāsta par to kas jūs esat, ar ko nodarbojaties un palīdz izcelties konkurentu vidū.

Firmas stils​

Galvenie korporatīvā stila elementi:​

Mājas lapas dizains​

Mājas lapa palīdz uzņēmumam kļūt pamanāmam digitālajā vidē, sniegt vairāk informācijas par pakalpojumiem un uzņēmuma pieredzi, kā arī būt par komunikācijas veidu klientiem un partneriem.

Ērti lietojama, labi adaptēta un optimizēta mājas lapa nepārtraukti piesaistīs klientus un sekmēs jūsu uzņēmuma izaugsmei.

Vizītkartes dizains

Vizītkarte ir neatņemams uzņēmēja atribūts, un tās uzdevums ir izveidot saikni ar klieniem un partneriem. Jo radošāks un oriģinālaks būs tās dizains, jo lielāka būs pirmais iespaids un ieinteresētība.

Bukletu un katalogu dizains

Bukleti un katalogi ir joprojām vieni no visbiežāk izmāntojamiem mārketinga rīkiem. Bukletā var būt atspoguļota informācija par jauniem produktiem un pakalpojumiem, uzņēmuma pamatinformāciju un pieredzi.

Grafiskā dizaina izstrādes process:

Izveido savu veiksmes stāstu!

Sphera Top Page Icon